Z Boleścina wracamy z 3 punktami.

Nasz drużyna w końcówce sezonu w końcu sie przebudziła i odniosła kolejne zwycięstwo. Tym razem wywozimy 3 punkty z Boleścina gdzie pokonujemy tamtejszą Rawe 4:1.

Skład w jakim graliśmy:

bramkarz; Majewski

obrona; P.Pokorski, K.Pokorski, Janiczek, Opalski

pomoc; Ślepecki, Bierzanowski, Szewczyk, Grzelak

atak;  Gołdyn, Mroczek

Nasi zawodnicy pojechali do Boleścina po 3 punkty i od pierwszych minut realizowali to założenie. Początkowe minuty wyrównane ale widać było przewagę naszej drużyny. W środku pola kolejne bardzo dobre zawody rozgrywa Ślepecki który jest konstruktorem szybkich i ciekawych akcji. Pierwsza bramke zdobywa Marcin Gołdyn który po ładnej akcji strzałem w krótki róg zdobywa gola. Druga bramka to popis Seby który dostaje piękne prostopadłe podanie i w sytuacji sam na sam podcina piłke nad bezradnym bramkarzem. Mamy 2:0 i kontrolujemy sytuacje tuż przed końcem po kolejnym bardzo dobrym dośrodkowaniu Grzelaka głową uderza Mroczek jednak minimalnie niecelnie. Do przerwy mamy 2:0. Druga połowa dobrze zaczyna sie dla naszych po błędzie defensywy piłke przejmuje Gołdyn i strzałem pod poprzeczka pokonuje poraz 3 bramkarza z Boleścina. Gospodarze ruszają do ataku jednak to sędzia popełnia błąd odgwizdując rzut karny i kara Piotrka Pokorskiego żółtym kartonikiem. Karny zamieniony jest na bramke i jest już 3:1. Od tego momentu mecz staje sie wyrównany jednak nasi kontrolują grę. Ostatnią bramkę pieczętując swoją bardzo dobrą grę zdobywa Ślepecki który to po 30 metrowym rajdzie pieknym strzałem zdobywa swojego gola. Wynik końcowy 4:1 cieszy ale jeszcze bardzie styl w jakim go odnosimy. Szybkie akcje skrzydłami, przemyślane akcje wyprowadzane od obrońców poprzez pomoc nie jednokrotnie kończone strzałami cieszą. Wiele akcji w których wymieniane jest wiele podań z pierwszej piłki to wszystko daje nadzieje że w końcu ta drużyna się dociera że jeśli będziemy grali w optymalnym składzie możemy powalczyć z każdym o dobry wynik.