Sezon 2015/16 rozpoczęty.

Rozpoczynamy sezon 2015/16 od zwyciętwa. Przeciwnikiem była drużyna z Łagiwenik która wygrała znami w poprzednim sezonie i przyjeżdzając do Piskorzowa na pewno chciała powtórzyć wynik. Nasza drużyna wyszła bardzo skupiona i w pierwszej połowie wystrzegała się błędów w obronie. Do składu powrócił popularny Andzia i wspólnie z Szewczykiem Ślepeckim i Gołdynem wypracowali przewagę w środku pola. Szkoda w tej części gry nie wykorzystanych sytuacji które sobie stworzyliśmy ale cieszy dobra postawa linii obrony. W drugiej połowie mecz był nadal równy z lekkim wskazaniem na drużynę z gości, którzy mają swoje okazje ale naszemu bramkarzowi pomaga nawet słupek. W 80 minucie wykonujemy rzut wolny do piłki podchodzi Łukasz Kasprzyk i pokonuje bramkarza gości. Mamy 1:0 i pomimo ataków i prób odrobienia strat wynik nie ulega zmianie. Cieszy dobra gra jak na początek sezonu i że szkielet tej drużyny jest coraz mocniejszy. Trzeba też zaznaczyć że nareszcie mieliśmy na ławce rezerwowych aż 5 wartościowych zawodników którzy dali dobre zmiany. Kolejny mecz gramy też na własnym boisku a rywalem będzie drużyna z Sieniawki.