Dziekujemy za cały sezon!!!!!

W dniu wczorajszym odbyło się uroczyste zakończenie sezonu. Frekwencja była bardzo duża co bardzo cieszy i widać żę tworzymy prawdziwą drużynę na boisku jak i po za nim. Oczywiście rozegraliśmy meczyk pomiedzy młodymi :) i troszkę bardziej doświadczonymi. Oczywiście wygrała drużyna gdzie był trener :). A teraz kilka słów podsumowania.

Po 30 kolejkach zdobywamy 30 punktów.

Zdobywamy 42 bramki co jest przedostatnim wynikiem w lidze.

Tracimy 64 gole co plasuje nas w środku stawki.

Cieszy że pod koniec sezonu nasz drużyna złapała wiatr w żagle i pokazała że może śmiało zajmować miejsce w pierwszej 6 tej ligi.

Teraz krótko o zmianach personalnych; Odchodzi nasz bramkarz Tomasz Majewski do SKP Bielawianka co nas bardzo cieszy że będzie mógł spróbować swoich sił w 4 lidze. Życzymy mu powodzenia i dalszej owocnej kariery piłkarskiej.

Na tą chwile to jedyne osłabienie. Kto dołączy jeszcze nie wiadomo ale słyszałem że kilku zawodników myśli o dołączeniu do naszej drużyny.

Na koniec Życzę wszystkim udanych wakacji odpoczywajcie i zbierajcie siły na nowy sezon tak żeby pokazać wszystkim na co nas stać!!!!!