Relacja z 5 i 6 kolejki

Witam po kolejnej dłuższej przerwie spowodowanej nie obecnością w kraju redaktora :) Tym razem krótkie sprawodanie z dwóch kolejek. W 3 kolejce nasza drużyna pojechała podładowana zwycięstwem nad Wirami Tąpadła i była nastawiona na kolejne 3 punkty. Mecz układał się pod nasze dyktando jednak nie potrafimy wykorzystać stwarzanych sytuacji. W rezultacie gospodarze w 60 minucie wyprowadzają kontrę po której pada jedyna bramka tego meczu. Szkoda straconych punktów bo z przebiegu meczu zasłużyliśmy na co najmniej remis. Jednak piłka nożna to gra w której punkty zdobywa się za zdobyte bramki. Do piskorzowa więc wracamy przegrani i na kolejny mecz musimy szybko sie pozbierać bo do piskorzowa miał przyjechać lider Cukrownik Polonia Pszenno.

W 6 kolejce podejmujemy więc lidera i na mecz wychodzimy mega mocno skoncentrowani. Do dyspozycji są już wszyscy piłkarze i na ławce zasiadają naprawdę wartościowi zawodnicy. Mecz rozpoczyna się i pierwsza połowa jest można powiedzieć wyrównana z lekkim wskazaniem na naszą drużynę. Zawodnicy gości są wyjątkowo słabo dysponowani i nie stwarzają żadnego zagrożenia. W przerwie na placu gry melduje się Ślepecki zmieniając Piszczka a w 48 minucie na liste strzelców wpisuje się Szewczyk. Od tego momentu zaczyna się mecz. Nasi dominują a goście grają coraz bardziej nerwowo. W 68 minucie boisko opuszcza Wisniewski a w jego miejsce wchodzi Kasprzyk. Ten sam zawodnik już w 75 minucie podwyższa z karnego na 2:0. Trener przyjezdnych bardzo nerwowo reaguje przy linni bocznej co udziela się też jego zawodnikom. 6 minut później jest już 3:0 a strzelcem ponownie jest Kasprzyk i tym razem też bramka pada z karnego a na dodatek jeden z zawodników Poloni otrzymuje czerwoną kartkę. Wynik do końca nie ulega zmianie i wygrywamy 3:0. Bardzo dobry mecz naszych zarówno w ataku jak i w obronie. Pokazujemy że potrafimy ograć każdego jeśli wyjdziemy odpowiednio skoncentrowani i zmotywowani. Następny mecz gramy w Gilowie z drużyną która nie radzi sobie zbytnio w tym sezonie jednak na pewno nie będzie to łatwe spotkanie. My jednak liczymy na komplet punktów i umocnienie się w tabeli.