5 kolejek do końca sezonu 2018/19

Witam w ostatnim miesiącu rozgrywek o mistrzostwo klasy A. Wyższe ligi juz dawno pokończyły swoje rozgrywki a nam zostało jeszcze 5 spotkań.

W najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 zmierzymy się z drużyną z Sieniawki i będzie to mecz za tzw 6 punktów a w przypadku wygranej już raczej na pewno utrzymamy się w tej lidze.

Tydzień później tj 9 czerwca czeka nas trudny wyjazd do Ząbkowic z drużyną która zajmuje w chwili obecnej 4 miejsce i do drugiej drużyny traci zaledwie 1 punkt.

16 i 20 czerwca rozegramy dwa mecze u siebie a rywalami będą  Dgpnz Roztocznik  oraz Ślęza Ciepłowody.

Pierwsza z tych drużyn to czerwona latarnia naszej ligi która do tej pory zgromadziła 15 punktów natomiast Ślęza to drużyna która po rundzie jesiennej jest w rozpadzie i na wiosnę zdobyła zaledwie 2 punkty a na ostanie spotkanie nie pojechali.

Ostatni mecz rozegramy w Łagiewnikach a będzie to 23 czerwca.

Wszystkich sympatyków zapraszamy na nasze boisko do głośnego dopingu oraz na pyszną kiełbaskę i coś do niej.