3 kolejki i tylko 3 punkty.

Witamy po przerwie. W tym czasie sporo się działo ale po kolei.

W 21 kolejce nasza drużyna pojechała do drugiej drużyny w tabeli czyli Płomień Makowice. o tym meczu nie można napisać zbyt wiele pozytywnego. Przegrywamy 4:0 a pierwszą sytuację stwarzamy sobie dopiero w 2 połowie. Mecz bez walki w którym byliśmy drużyną słabszą.

W 22 kolejce nasza drużyna była gospodarzem i podejmowała drużynę Czarnych Wałbrzych. Mecz o 6 punktów i w przypadku wygrania mogliśmy awansować nawet na 4 lokatę i zapewnić sobie spokojne granie w ostatnich kolejkach. Nasi tego dnia jednak robili wszystko aby tego meczu nie wygrać i tylko wyśmienitej postawie Majewskiego przegrywamy 1:0.  bramka pada po naszym błędzie w środku pola. Drużyna z Wałbrzycha była o wiele bardziej zdeterminowana i było widać że to im bardziej chce się grać w piłkę i zasłużenie wygrywa. Poniżej link do skrótu z tego spotkania.

W 23 kolejce dopisujemy 3 punkty jednak dostajemy je za walkower ponieważ drużyna z Mieroszowa wycofała się i wszystkie drużyny otrzymają 3 punkty a już w niedzielę rozegramy spotkanie z Błękitnymi Słotwina i musimy koniecznie wywieźć jakieś punkty.