3,4 i 5 kolejka w pigułce.

Witam wszystkich kibiców naszej drużyny. Ostatnie zmiany jakie nastąpiły powodują że informacje o naszych piłkarzach mogą ukazywać się mniej regularnie. Ale wróćmy do rozgrywek. Ostatnie 3 kolejki naszej drużyny lepiej szybko zapomnieć ponieważ ani razu nie potrafimy zdobyć punktów.

W 3 kolejce nasi wyruszyli do Ślęzy Ciepłowody która kryzys z poprzedniej rundy ma juz za sobą. Mecz nie był jakimś porywającym spektaklem i przegrywamy tam aż 4:1

Tydzień później gramy u siebie a rywalem jest LKS Marcinowice. Drużyna która awansowała z B klasy. My jesteśmy w strasznym dołku personalnym i zbieramy sie w 12. Skład mówiąc krótko bardzo ale to bardzo eksperymentalny. Na meczu są zawodnicy którzy nie grali w piłkę po 2 lata. Ale nasz przeciwnik też nie pokazuje nic wielkiego. Mecz jest wyrównany z tą różnica że u gości na ławce siedzi 5 zmienników a u nas kontuzjowany Puch. Do przerwy przegrywamy 1:0 i gdy wydaje się że może nam się udać w drugiej połowie coś odrobić bład Wojtysiaka i tracimy 2 bramkę. Takim wynikiem kończy się spotkanie i znowu nie dopisujemy punktów.

5 kolejka to wyjazd do Wiśniowej. Mecz toczy się pod naszą kontrolą ale tracimy do przerwy 2 bramki. Po zmianie stron odrabiamy straty i kiedy wydaje się że wywieziemy w końcu jakiś punkt to tracimy bramkę w 90 minucie. #porażka z rzędu i nasz sytuacja robi się nie wesoła a przed nami cięzkie mecze z Bielawianką Polonią Świdnica Cukrownikiem Pszenno i Piławianką.

Podsumowując w 3 meczach nie zdobywamy punktów strzelamy 3 bramki i tracimy 9.

Kolejny mecz gramy u siebie a rywal bardzo trudny bo przyjeżdza Polonia Ząbkowice