Wracamy po nieobecności

Witam wszystkich sympatyków piłki nożnej po naszej nieobecności. Chciałbym zacząć od podsumowania rundy jesiennej w której zdobywamy 16 punktów i zajmujemy 12 miejsce, w dużej mierze końcówka rundy była dla nas sprzyjająca ponieważ remisujemy na ciężkim terenie w Pszennie oraz przywozimy komplet punktów z Bielawy a w ostatnim meczu na własnym boisku ogrywamy drużynę GLKS Kamiennik aż 7-3.

W tej rundzie z kompletem punktów z boiska schodzimy czterokrotnie remis pada w takiej samej liczbie meczów natomiast bez punktów opuszczamy murawę siedmiokrotnie.

Najwyższą porażkę zaliczamy z drużynami Ślęża Ciepłowody oraz Delta Słupice oba te spotkania przegrywamy 4-1.

Najwyższe zwycięstwa to 7-3 nad drużyną z Kamiennika oraz 6-1 z drużyną STEP Tąpadła Wiry.

Strzelamy 28 bramek i tracimy ich tyle samo.

Na koniec rundy odbyło się spotkanie wszystkich zawodników oraz sztabu trenerskiego na którym poruszaliśmy różne tematy dotyczące naszego klubu.