29 i 30 kolejka czyli koniec sezonu 2018/19

Witam wszystkich ostatni raz w tym sezonie. Nie był to łatwy sezon dla naszej drużyny. Odeszło kilku zawodników Bartek Listwan stracił pół sezonu przez kontuzję. Jednak były i dobre momenty wrócił Majewski i Mroczek wzmocnił nasze szeregi Puch. Ale po kolei.

w 29 kolejce nasi podejmowali najsłabszą drużynę na wiosne czyli Ślęzę Ciepłowody. Wiedzieliśmy wszyscy że będzie to trudny mecz ponieważ goście zazwyczaj dobrze się bronią i groźnie kontr atakują. Tym razem zdobywamy bramkę bardzo szybko bo już w 2 minucie bramkarza gości pokonuje WIśniewski. Ta bramka powoduje że nasi się rozluźniają i nasza gra wygląda mówiąc delikatnie słabo. Nic się nam nie klei akcje nie są składne i nie potrafimy zagrozić po raz drugi bramce gości. PO zmianie stron obraz ulega nie co zmianie i na 2:0 podwyższa Majewski. W tej części gry jesteśmy lepiej grającą drużyną jednak brakuje przysłowiowej kropki nad i. W rezultacie tracimy bramkę i mecz kończy się wynikiem 2:1. Kolejne 3 punkty dopisane do naszego konta.

W 30 kolejce jedziemy do Łagiewnik jednak zawodnicy trener i reszta są już chyba na wakacjach. Jedyne co mogę napisać o tym meczu to to że się odbył i przegraliśmy 3:0.

To był ostatni mecz kończący ten sezon. W kolejnym poście przedstawie kilka statystyk. Dziękuje wszystkim którzy czytali i wiernie kibicowali naszej drużynie. Życzymy udanego urlopu i zapraszamy już w sierpniu na sezon 2019/20