Statystyki 2018/19

Witam w podsumowaniu sezonu 2018/19. Poniżej kilka liczb które opisują naszą grę w minionym sezonie.

Sezon kończymy na 11 miejscu zdobywając 38 punktów, 11 razy wygrywamy, 5 razy remisujemy i aż 14 razy schodzimy pokonani. Zdobywamy 44 bramki i tracimy 62. Jesteśmy wiec 13 drużyną pod względem zdobywanych bramek i mamy 8 obronę w lidze.

Dla naszej drużyny bramki zdobywa aż 13 zawodników a najskuteczniejszym jest Łukasz Kasprzyk który strzelił 13 goli.

Najwyższa porażka to mecz z  Deltą Słupice gdzie przegrywamy 6:2 oraz z Makowicami 5:0

Najwyższa nasza wygrana to 5:1 z Polonią Ząbkowice.

To tyle jeżeli chodzi o miniony sezon. Był on nie łatwy ponieważ borykaliśmy się jak większość drużyn z brakami personalnymi. W tym sezonie odeszli Kopaczyński, Gulik a wrócili Majewski i Mroczek. Do naszej drużyny dołączył też Puch. Podczas przerwy zimowej kontuzji nabawił się Bartek Listwan i musiał odpoczywać pół sezonu.

Teraz zasłużone wakacje i już w sierpniu startuje sezon 2019/20 .