Dobra passa trwa.

Witam i od razu spieszą z dobrą wiadomością a mianowicie nasza drużyna znowu odnosi zwycięstwo. Tym razem pokonujemy na własnym boisku LZS Roztocznik.Tego dnia nasi wystąpili w składzie.

Majewski, Szewczyk, Pokorski, Dylewski, Janiczek, Ślepecki, Iwachów, Piszczek, Listwan, Puch, Mroczek

Nasi zaczynają nerwowo ponieważ juz w pierwszej akcji Dylewski podaje w środek pola na 30 metrze jednak napastnik gości nie wykorzystuje prezentu. Później jeszcze jeden błąd popełnia Ślepecki ale cała reszta to już koncert naszej drużyny. Gramy odpowiedzialnie i spokojnie. Pierwsza bramka pada z rzutu karnego a strzelcem jest Dylewski. Cała akcja mogła się podobać i dośrodkowania piszczka ręką blokuje obrońca gości. Nasi po tym golu nabierają jeszcze więcej pewności siebie i Roztocznik jest tłem dla naszych. Druga bramka to cudowna akcja naszego zespołu goście zamknięci na swojej połowie my wymieniamy kilka podań przegrywamy piłkę w szerz boiska która trafia do Szewczyka ten delikatnie i bardzo precyzyjnie dośrodkowuje w pole karne a tam na 16 metrze ustawiony jest Iwachów. Przyjęcie na klatkę piersiową i uderzenie piłki z powietrza jest najwyższych lotów. Piłka po drodze odbija się jeszcze od słupka i wpada do siatki. Jest 2:0 i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa.

W drugiej połowie na boisku mamy jedną zmianę w miejsce Piszczka wchodzi Wojtysiak.

Nasi kontrolują przebieg spotkania w każdej minucie. Jedyna groźna sytuacja to strzał z dystansu który trafia w naszą poprzeczkę. My za to marnujemy sytuacje sam na sam i takim wynikiem kończy się spotkanie. Po mimo że nie dobywamy gola w 2 części meczu nasza gra może się podobać. Gramy spokojnie z tyłu wyprowadzamy piłkę podaniami a jak jest miejsce uruchamiamy skrzydłowych. Z przodu gramy bardzo kombinacyjnie i na prawdę może się to podobać

Nasza drużyna w tym momencie zajmuje 10 lokatę i jeśli wygra za tydzień to wyprzedzimy naszego najbliższego rywala czyli Ciepłowody.