W bramce Piotr Kasprzyk

Obrona : Różycki Pokorski Opalski,Janiczek

Pomoc Warchoł, Ślepecki, Szewczyk, Piszczek

Atak : Gołdyn, Kasprzyk

ostatniej niedzieli rozegraliśmy mecz ze Słupicami. Spotkanie toczyło się w cieżkich warunkach atmosferycznych. Deszcz i silny wiatr nie pomagał zawodnikom obu drużyn. Pierwsza połowa wyrównana obie drużyny walczyły w środku pola i sporadycznie atakowały. W drugiej połowie zaczęło się w końcu coś dziać. Po zmianie stron w 47 minucie Łukasz Kasprzyk otwiera wynik spotkania. PO tej bramce nasza drużyna stanęła a przeciwnicy konsekwentnie grali swoje. W 67 minucie nie szczęśliwa interwencja Piotra Kasprzyka piłka odbija się jeszcze od Pokorskiego i jest 1:1. Kilka minut później już przegrywamy a bramka pada po stałym fragmencie gry. Znów brak koncentracji i krycia w polu karnym i zawodnik gości bez wysiłku umieszcza piłkę w siatce. Nasz drużyna rzuca się w tym momencie do odrabiania strat ale w końcówce nadziewamy się na kontrę i tracimy 3 gola. końcowy wynik 1:3 i pierwsza przegrana w tym sezonie. Wniosek jaki się nasuwa to to że koniecznie należy poprawić grę w obronie przy stałych fragmentach gry jak i więcej konsekwencji w budowaniu akcji przez środek boiska. W niedziele jedziemy do Henrykowa i miejmy nadzieje że wywieziemy z tego wyjazdu punkty.