Inauguracja rundy wiosennej!!!

Czas szybko płynie i nie wiadomo kiedy a już w najbliższą niedzielę staruje nasza liga. Był to okres bardzo pracowity w większości przepracowany przez naszych zawodników na sali oraz boiskach Orlik. Podczas tego czasu oprócz ciężkiej pracy nad siłą i wytrzymałości nasi rozegrali kilka gier kontrolnych.

Boxmet - Sokolniki  6:0

Boxmet - Błękitni Owiesno 4:3

Boxmet - Wiśniowa 4:2

Boxmet - Roztocznik 2:3

Ostatnie tygodnie przenieśliśmy nasze treningi już na naturalną murawę. Teraz czas na pierwszy sprawdzian tego jak faktycznie przepracowaliśmy ten zimowy czas. Podczas przerwy nasza drużyna wzmocniła się kilkoma nowymi zawodnikami. Do drużyny dołączyli Adam Puszek - pomocnik, Kamil Piesik - pomocnik/napastnik. Kontuzję w dalszym ciągu leczy Bartek Listwan jednak wszystko na to wskazuje że pod koniec tej rundy wróci on już na boisko.

Podsumowując nasza drużyna jest gotowa na pierwszy mecz który odbędzie się w niedzielę 24 marca 2019 roku o godzinie 14:00 na boisku w Piskorzowie. Zapraszamy wszystkich sympatyków naszej drużyny. Podczas meczu będzie można kupić coś do jedzenia i picia a wszystkie pieniążki ze sprzedaży zasilą kasę klubu i przeznaczone zostaną na zakup sprzętu sportowego.