Runda wiosenna rozpoczyna się już w niedzielę 08.04.2018

Witam wszystkich kibiców naszej drużyny oraz wszystkich sympatyków piłki nożnej. W najbliższą niedzielę to jest 8 kwietnia 2018 roku nasza drużyna rozpocznie rundę rewanżową. Pierwszym rywalem będzie drużyna z Dziećmorowic. W chwili obecnej nasz najbliższy rywal zajmuje 9 miejsce i traci do nas tylko jeden punkt. Mecz więc będzie toczył się za przysłowiowe 6 punktów. Początek spotkania godzina 14:00.

To tyle jeśli chodzi o zbliżające się spotkanie teraz kilka informacji odnośnie tego co działo się w naszym klubie podczas przerwy zimowej a działo się naprawdę sporo. Zacznijmy od tego że zimą nasz klub opuściło czterech zawodników którzy stanowili o sile naszej drużyny. Kuba Listwan i Karol Iwachow zostali wypożyczeni do drużyny juniorów starszych Bielawianki i mają być  przygotowywani do gry w pierwszym zespole. Ja osobiście wierzę że za rok zobaczymy ich na boiskach 4 ligi. Kolejnym zawodnikiem, który wypadł z naszej kadry meczowej jest Paweł Gulik, którego sytuacja zmusiła do wyjazdu za granicę. 4 zawodnikiem  jest Piotrek Kuciński. Do chwili obecnej nie wiemy jak potoczą się losy Bartka Listwana, który miał zmienić barwy i przejść do Piławianki Piława Górna. Ja osobiście liczę na to że Bartek tą rundę jeszcze rozegra w naszych barwach a na wiosnę postara się o grę na wyższym szczeblu. To tyle jeśli chodzi o tych którzy odeszli teraz kilka słow o zawodnikach, którzy dołączyli do naszej drużyny. Pierwszym jest Sebastian Wiśniewski który gra na pozycji napastnika lub środkowego pomocnika. Kolejnym zawodnikiem jest Adam Osiński grający na pozycji prawego pomocnika. Obaj ci gracze są bardzo młodzi i wierzę w to że już w niedługim czasie tak jak Karol i Kuba będą stanowili o sile naszej drużyny. Trzecim graczem który dołączył do nas jest Grzegorz Hercuń grający na prawej obronie oraz Przemek Barancewicz mogący grać na prawej obronie lub pomocy. Piąty zawodnik który dołączył do naszej drużyny to Marcin Pawełek chyba najbardziej doświadczony gracz mający za sobą występy w Bielawiance, Niemczy.

Tak więc jeszcze raz zapraszam w najbliższą niedzielę na boisko do Piskorzowa i bardzo proszę o doping dla naszych zawodników. Podczas meczu będzie też można kupić kiełbaskę a dochód w całości zostanie przeznaczony na zakup sprzętu dla drużyny seniorskiej i juniorów Piskorzowa.