Remis jak porażka.

W kolejnym meczu o mistrzostwo klasy A nasza drużyna remisuje w Bogaczowicach 1:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobywa w 16 minucie Bartek Listwan. Z jednaj strony punkt na wyjeździe cieszy jednak to ile stwarzamy sobie sytuacji 100 procentowych i karny dla przeciwników z kapelusza wszystko to sprawia że  pozostawiają duży niedosyt. Szerszy opis i skład niebawem. Aktualizacja

Skład w jakim rozpoczynamy mecz

Majewski, Pokoraki, Marczak, Dylewski, Janiczek, Kuba Listwan, Iwachow, Gulik, Bartek Listwan, Ślepecki, Piszczek

Spotkanie to zaczyna się po naszej myśli bo już w 16 minucie obejmujemy prowadzenie po bramce Bartka Listwana. Mecz jest wyrównany i toczy się walka w środku pola jednak to nasi zawodnicy stwarzają sobie groźne sytuacje. W 30 minucie jednak ma miejsce bardzo nieprzyjemna sytuacja po odbiciu piłki głową spadając na ziemię Piotr Pokorski skręcił kolano i musiał opuścić boisko. Kontuzja ta eliminuje go z gry na kilka miesięcy. Do przerwy wynik nie ulega zmianie. Po przewie nasi zawodnicy grają z kontry a gospodarze nie mając nic do stracenia zaciekle atakują. W 80 minucie w pole karne wpada napastnik gospodarzy jednak źle przyjmuje piłkę ta mu odskakuje do boku i nie fortunnie upada a nasz bramkarz upada później na niego .Sędzia uznaje że był faul i dyktuje 11. ( Po meczu zawodnik gospodarzy przyznał się że nie było żadnego przewinienia) Rzut karny na bramkę zamienia Jarosław Grzesiak i jest 1:1. Jednak to nie koniec emocji. Grający na ataku Kasprzy mógł zostać bohaterem jednak nie potrafił pokonać bramkarza gospodarzy w sytuacji jedne na jeden. Wcześniej dogodne sytuacje marnowali jeszcze Kuba i Slepecki. Wynik kończy się remisem jednak czujemy że tego dnia nasi powinni wywieść 3 punkty. Za tydzień podejmujemy drugą drużynę tabeli czyli Makowice. Drużyna ta nie przegrała jeszcze spotkania. Zapraszamy więc na mecz w niedzielę tj 8 października o godzinie 14:00.