Derby dla Pogoni Pieszyce.

Minionej niedzieli odbyły się derby gminy Pieszyce w których gospodarz Boxmet Piskorzów podejmował Pogoń Pieszyce. Drużyna gospodarzy wystąpiła w składzie.

Kasprzyk Piotr, Szewczyk, Pokorski, Dylewski, Janiczek, Bartek Listwan, Marczak, Gulik, Ślepecki, Kuba Listwan, Kmita po przerwie weszli Piszczek, Iwachow, Kopaczyński, Brzozowsk.

Mecz kolokwialnie mówiąc skończył się w 27 minucie kiedy to tracimy pierwszą bramkę a 60 sekun później drugą. Goście przyjechali zmotywowani i dominowali na każdym centymetrze boiska. Byli szybsi bardziej zdecydowani i kolejne bramki to udowodniły ponieważ do przerwy przegrywamy 5:0. Po przerwie od 46 minuty gramy w 10 drugą żółtą ogląda Dylewski pomimo tego bronimy się i tracimy tylko dwie bramki. Honorowe trafienie zalicza Piszczek i ten mecz bez emocji kończy się wynikiem 7:1. Wynik sprawiedliwy ponieważ goście pokazali determinację i chęć do gry czego nie było widać u naszych zawodników. Pozostaje tylko wyciągnąć wnioski i zacząć grać bo kolejny mecz już w niedzielę a drużyna z Wałbrzycha na pewno postawi wysoko poprzeczkę.