Boxmet Piskorzów - Zieloni Łagiewniki 2:1 w 15 kolejce

Zwycięstwem nasza drużyna kończy rundę jesienna 2018/19 pokonując drużynę z Łagiewnik 2:1. Mecz ostatni w tej rundzie rozgrywamy w bardzo złych warunkach atmosferycznych zimno i siąpiący deszcze dały się wyznaki obu drużyną. Mecz toczy się w środkowej części boiska i żadna z drużyn nie potrafi na początku stworzyć sobie czystej sytuacji. Pierwsza bramka pada z rzutu wolnego do piłki podchodzi Kasprzyk i bardzo precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza gości.

Osiem minut później znowu ten sam zawodnik wpisuje się na listę strzelców i znowu strzał z wolnego. Tym razem faulowany jest Kuba Listwan do piłki podeszli Kasprzyk i Iwachow jednak ten pierwszy zauważył źle ustawiony mur i nie dał po raz drugi szans bramkarzowi. Było 2:0 i gości w końcówce ruszyli do ataku czego efektem w 45 minucie była doskonała sytuacja i piękna interwencja Piotrka Kasprzyka.

Po przerwie jak to często bywa nasi  myślami zostają w szatni i wykorzystują to goście z Łagiewnik. Od 46 minuty sidają na nas i nie schodzą długimi fragmentami z naszej połowy. Jednak w 70 minucie napór powoli słabnąc a nasi wykorzystują fakt że goście się odkryli i coraz groźniej kontratakują. Bramka dla gości pada w 92 minucie i po jej zdobyciu sędzia zakończył mecz. Wygrywamy i zdobywamy bardzo cenne punkty które pozwalają nam odskoczyć od drużyny z Łagiewnik na 3 punkty. Teraz czas na odpoczynek i refleksje i szukanie wzmocnień. Dziękuje za tą rundę wszystkim zarówno kibicom działaczom jak i samym zawodnikom i ich rodziną.