Pierwsza gra kontrolna.

Nasza drużyna po miesięcznych przygotowaniach rozegrała minionej niedzieli pierwszy sparing. Spotkanie odbyło się na boisku w Dzierżoniowie a rywalem była drużyna z Sokolnik. Nasi wystąpili w składzie.

Majewski, Szewczyk, Pokorski, Dylewski, Janiczek Iwachow, Testowany, Listwan Kuba, Piszczek, Ślepecki i Łukasz Kasprzyk. Po przerwi pojawili się Wiśniowski, Wojtysiak.

Spotkanie które miało być jednostką treningową a wynik sprawą drugożędną. Nasi rywale można powiedzieć delikatnie nie postawili zbyt wysoko poprzeczki i po za pierwszymi 10 minutami przewaga naszych była widoczna w każdym fragmencie boiska.

Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Ł.Kasprzyk który w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi i była to 11 minuta. Kolejna bramka padła po rzucie rożnym bitym przez Ślepeckiego i strzałem z najbliższej odległości po raz drugi pokonał bramkarza. Kolejna bramka padła 8 minut później . Piękne podanie Dylka do wychodzącego na pozycję Kuby ten lobuje bramkarza a obrońca tak wybija że sam sobie strzela bramkę. 4 minuty później już bez pomocy zawodników z Sokolnik  bramkę strzela Kuba. W drugiej połowie nasi zdobywają jeszcze dwie bramki a strzelcami są Puszek i Szewczyk. Ten pierwszy strzela po indywidualnej akcji natomiast Szewczyk wykańcza zespołową akcję i po podaniu Piszczka pakuje piłkę do pustej bramki. Spotkanie kończy się wynikiem 6:0

Podczas gry było wiele pozytywów ale też widać że sporo pracy przed nami. Brakuje wykończenia akcji oraz siły na całe spotkanie. No ale do najbliższego meczu mamy jeszcze miesiąc więc jest czas aby poprawić te mankamenty.

3 marca kolejne spotkanie tym razem naszym rywalem bedzie drużyna z Owiesna.

Powiązana galeria: